Licensed to EZ Meet Services - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/28/2018 10:33 AM
                 FCIAC East Division Championships - 1/27/2018                 
                   Zeoli Fieldhouse, Wilton HS., Wilton, CT                    
                                    Results                                    
 
Girls 45 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Mocarski, Maya            11 Fairfield LU              6.43q  5 
  2 Grady, KC                 12 Darien                    6.54q  2 
  3 Campbell, Maureen          9 Wilton                    6.75q  2 
  4 Dabroi, Carrina           11 Ridgefield                6.81q  1 
  5 Jones, Sophie             10 St. Joseph                6.82q  4 
  6 Gasparo, Sofia             9 Ridgefield                6.83q  4  6.823
  7 Fung, Meilene             12 Fairfield LU              6.83   3  6.827
  8 St George, Elizabeth       9 New Canaan                6.85   1 
  9 Elliott, Mallory          11 Fairfield WA              6.86   3 
 10 Blaze, Erica              12 Darien                    6.90   5  6.894
 11 Eller, Lacey              12 Wilton                    6.90   5  6.897
 12 Paul, Jennifer            10 Ridgefield                6.93   5 
 13 Nanez, Claudia            10 Wilton                    6.97   3 
 14 Daugherty, Erin            9 Ridgefield                7.01   3 
 15 Grennan, Katie            12 St. Joseph                7.08   2 
 16 Shive, Lily               10 New Canaan                7.09   4  7.081
 17 Sherman, Anna             10 Wilton                    7.09   2  7.085
 18 Moynahan, Ashley          10 Fairfield LU              7.10   1 
 19 Roy, Hailey                9 Norwalk                   7.13   5 
 20 Armstrong, Kate           10 Darien                    7.32   1 
 21 Castro, Jasmine           10 Fairfield WA              7.33   3 
 22 Slattery, Sadie           10 New Canaan                7.38   4 
 23 Simms, Madelaine           9 St. Joseph                7.45   3 
 24 Carson, Caterina           9 New Canaan                7.47   1 
 25 Mendenhall, Anna           9 Fairfield LU              7.54   4 
 26 Manghirmalani, Kaitlyn    12 Darien                    7.68   5 
 27 Fratino, Isabella          9 Fairfield WA              7.87   2 
 28 Collado, Chanel           11 Fairfield WA              8.08   2 
 
Girls 45 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Mocarski, Maya            11 Fairfield LU              6.53  
  2 Grady, KC                 12 Darien                    6.55  
  3 Campbell, Maureen          9 Wilton                    6.70  
  4 Dabroi, Carrina           11 Ridgefield                6.78  
  5 Gasparo, Sofia             9 Ridgefield                6.83  
  6 Jones, Sophie             10 St. Joseph                6.87  
 
Girls 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Turner, Laura             11 Norwalk                  44.41   7 
  2 Nanez, Claudia            10 Wilton                   45.87   6 
  3 Sherman, Anna             10 Wilton                   46.48   7 
  4 Koletsos, Frideriki       12 Norwalk                  47.13   7 
  5 Paul, Jennifer            10 Ridgefield               47.54   5 
  6 Jones, Sophie             10 St. Joseph               47.77   6 
  7 Accomando, Olivia         12 Fairfield LU             47.99   5 
  8 Daugherty, Erin            9 Ridgefield               48.75   3 
  9 Mendenhall, Anna           9 Fairfield LU             49.52   4 
 10 Stewart, Wren             11 Darien                   49.70   5 
 11 Keating, Tess             10 Darien                   50.29   3 
 12 Kearns, Kaitlin           12 New Canaan               50.44   2 
 13 Grennan, Katie            12 St. Joseph               50.46   4 
 14 Gasparo, Sofia             9 Ridgefield               50.47   4 
 15 Nazworth, Olivia          10 Ridgefield               50.48   5 
 16 Shah, Grace               10 Fairfield LU             50.51   4 
 17 Boucher, Sally             9 Darien                   50.75   6 
 18 Unger, Elena               9 New Canaan               50.76   3 
 19 Cross, Mary               12 New Canaan               51.41   2 
 20 Ward, Molly               12 Wilton                   51.43   2 
 21 Croke, Julia              10 Fairfield WA             52.16   2 
 22 Kareem, Lana              11 Fairfield WA             52.39   3 
 23 Ambrosi, Madison          10 Fairfield WA             52.52   1 
 24 Carson, Caterina           9 New Canaan               53.45   1 
 25 Terifay, Riley            10 Fairfield WA             54.58   1 
 
Girls 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Turner, Laura             11 Norwalk                1:47.80   3 
  2 Finn, Eva                 11 Darien                 1:51.24   3 
  3 Miller, Katie             11 New Canaan             1:51.33   3 
  4 Alliegro, Suzanna         10 Darien                 1:51.65   3 
  5 Sulger, Charlotte          9 Darien                 1:52.22   3 
  6 Reuter, Bianca            10 Wilton                 1:52.55   3 
  7 Kealy, Lily               11 Wilton                 1:53.44   2 
  8 Walsh, Micaela            10 Fairfield LU           1:53.85   2 
  9 Larizza, Lauren           12 Darien                 1:56.89   2 
 10 Garrett, Shannon          10 Fairfield WA           1:57.22   2 
 11 Devoe, Allegra             9 Ridgefield             1:57.40   2 
 12 Scheck, Sarah             10 Ridgefield             2:01.72   1 
 13 Leatherwood, Mary         11 Fairfield LU           2:02.65   1 
 14 Skinner, Annalisa         11 Fairfield LU           2:03.07   1 
 15 Healy, Nancy              11 Wilton                 2:08.73   1 
 16 Cortina, Paulina          12 New Canaan             2:11.14   1 
 17 Green, Emily              11 Fairfield WA           2:12.57   1 
 -- McCarthy, Caitlin         11 New Canaan                 DNF   1 
 
Girls 1000 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Kraus, Alyssa             12 Fairfield LU           3:12.28   2 
  2 Ozimek, Julia             12 New Canaan             3:14.96   2 
  3 Hergenrother, Julia       12 Ridgefield             3:20.15   2 
  4 Appleby, Cameron          11 Darien                 3:20.37   2 
  5 Ruggerio, Madeline        10 Fairfield LU           3:20.80   2 
  6 McAuliffe, Chloe          12 New Canaan             3:21.98   2 
  7 Slaminko, Caitlin         10 Ridgefield             3:22.51   2 
  8 Hart, Abigail             10 Fairfield WA           3:26.20   2 
  9 Ognibene, Emma             9 New Canaan             3:33.05   1 
 10 Egervari, Caroline        11 Fairfield WA           3:33.84   1 
 11 Garfield, Marley          11 Darien                 3:34.79   2 
 12 Halabi, Carson            12 Darien                 3:34.83   1 
 13 Snyder, Eliza             11 Wilton                 3:38.13   1 
 14 Dunphy, Megan              9 Ridgefield             3:38.73   1 
 15 Johnston, Lily            10 Darien                 3:39.15   1 
 16 McMorris, Erin             9 Wilton                 3:39.57   1 
 17 Leonardis, Hailey          9 Fairfield LU           3:43.66   1 
 18 Boyd, Amelia              12 New Canaan             3:44.03   1 
 19 Cagnassola, Madelyn       12 Fairfield LU           3:44.21   1 
 20 Fiesel, Margaret          11 Wilton                 3:46.38   1 
 
Girls 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Simonsen, Keegan          12 Fairfield LU           5:31.74   2 
  2 Cutler, Daphne            11 Darien                 5:35.56   2 
  3 Brown, Onora              12 Darien                 5:35.84   2 
  4 Davis, Paige              12 Fairfield LU           5:40.17   2 
  5 Tiller, Elaina            11 New Canaan             5:49.74   2 
  6 Lesko, Sophia             10 Fairfield LU           5:57.46   2 
  7 McViegh, Tara             11 Fairfield WA           6:00.21   1 
  8 Blatney, Kerry            12 Darien                 6:02.26   2 
  9 Ryan, Clodagh             10 Ridgefield             6:04.61   2 
 10 Olvany, Kimberly          12 Darien                 6:06.24   2 
 11 Antonicelli, Julia        11 Fairfield LU           6:07.26   2 
 12 Oakes, Eliza              10 Ridgefield             6:15.65   2 
 13 Lynch, Elizabeth          12 Wilton                 6:16.42   1 
 14 Vogt, Emily               10 Fairfield WA           6:17.69   1 
 15 Garfield, Marley          11 Darien                 6:18.96   2 
 16 Treonze, Taylor            9 Fairfield WA           6:23.26   1 
 17 Tiller, Hannah             9 New Canaan             6:25.64   1 
 18 D'Orso, Stephanie         10 Ridgefield             6:26.86   1 
 19 Herlihy, Julia             9 Ridgefield             6:36.55   1 
 20 Dixon, Anka                9 Fairfield WA           6:36.71   1 
 21 Looney, Hailey             9 Wilton                 6:51.16   1 
 22 Waldron, Megan            12 New Canaan             6:59.45   1 
 23 Flavin, Brielle            9 Wilton                 7:14.86   1 
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Simonsen, Keegan          12 Fairfield LU          11:54.75  
  2 O'Neil, Lauren            10 Fairfield LU          12:06.46  
  3 Brown, Onora              12 Darien                12:22.31  
  4 Hart, Abigail             10 Fairfield WA          12:40.53  
  5 Jasminski, Elizabeth      10 Ridgefield            12:42.68  
  6 Hill, Sophie              11 Darien                12:57.24  
  7 McGrath, Rory              9 Ridgefield            13:18.43  
  8 O'Rourke, Kara            12 Darien                13:24.08  
  9 Bracken, Katherine        12 Ridgefield            13:29.80  
 10 Dineen, Patricia          10 Wilton                13:52.66  
 11 Doran, Maggie             11 Darien                14:35.46  
 -- Tiller, Elaina            11 New Canaan                 DNF  
 
Girls 45 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Stapleton, Tess            9 Fairfield LU              7.36q  4 
  2 Christie, Nia              9 St. Joseph                7.59q  2 
  3 Skoczen, Nora             12 Fairfield LU              7.62q  1 
  4 Dejana, Shelby             9 Wilton                    7.66q  2 
  5 Hadin, Lily               10 Norwalk                   7.74q  1 
  6 M'Bengue, Penda           12 Norwalk                   7.76q  3 
  7 Johnson, Olivia           11 St. Joseph                8.04   5 
  8 Koletsos, Frideriki       12 Norwalk                   8.06   3 
  9 Cragin, Abigail           12 Darien                    8.21   5 
 10 Keating, Tess             10 Darien                    8.39   2  8.383
 11 LaBadie, Nichole          12 New Canaan                8.39   4  8.390
 12 Renwick, Bailey           11 Norwalk                   8.66   4 
 13 Teredesai, Isha           10 New Canaan                8.70   2 
 14 Campbell, Maureen          9 Wilton                    8.78   1 
 15 Pfeiffer, Madeline         9 Wilton                    8.83   3 
 16 Clancy, Kiri              10 Wilton                    8.89   3 
 17 Nazworth, Olivia          10 Ridgefield                8.93   4 
 18 Fedor, Emily              11 St. Joseph                8.97   5 
 19 DeMassa, Isabella          9 Ridgefield                9.05   1 
 20 Cohen, Rebecca            11 Ridgefield                9.06   4 
 21 Van Inen, Charlotte        9 Darien                    9.19   5 
 22 Espaillat, Bianca          9 St. Joseph                9.23   2 
 23 Westerlund, Kendal        10 Fairfield LU              9.40   3 
 24 Silvestri, Jemma          10 Ridgefield                9.44   5 
 25 Knorr, Melissa            10 Fairfield WA             10.26   3 
 26 Kliavkoff, Delaney        11 New Canaan               12.68   1 
 
Girls 45 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Stapleton, Tess            9 Fairfield LU              7.33  
  2 Dejana, Shelby             9 Wilton                    7.56  
  3 Christie, Nia              9 St. Joseph                7.64  
  4 Skoczen, Nora             12 Fairfield LU              7.75  
  5 Johnson, Olivia           11 St. Joseph                7.92  
  6 Cragin, Abigail           12 Darien                    7.99  
 
Girls 4x225 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Ridgefield  'A'                                     2:12.62   2 
     1) Petruzzelli, Samantha 12        2) Donovan, Carolyn 10            
     3) Riek, Natasha 9                 4) Dabroi, Carrina 11             
  2 Wilton  'A'                                         2:12.95   1 
     1) Reid, Andreen 11                2) Campbell, Maureen 9            
     3) Nanez, Claudia 10               4) Sherman, Anna 10               
  3 Norwalk  'A'                                        2:14.56   2 
     1) Manning, Jazmine 12             2) Koletsos, Frideriki 12         
     3) Turner, Laura 11                4) M'Bengue, Penda 12             
  4 Darien  'A'                                         2:15.28   2 
     1) Grady, KC 12                    2) Blaze, Erica 12                
     3) Hagander, Ashley 9              4) Sulger, Charlotte 9            
  5 Fairfield Ludlowe  'A'                              2:18.98   1 
     1) Accomando, Olivia 12            2) Ferullo, Molly 9               
     3) Mocarski, Maya 11               4) Moynahan, Ashley 10            
  6 Fairfield Warde  'A'                                2:20.18   1 
     1) Elliott, Mallory 11             2) Vella, Emilia 11               
     3) Kareem, Lana 11                 4) Robinson, Nile 10              
  7 New Canaan  'A'                                     2:31.99   2 
     1) St George, Elizabeth 9          2) Unger, Elena 9                 
     3) Smith, Imogen 9                 4) Cross, Mary 12                 
 
Girls 4x375 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Ridgefield  'A'                                     4:02.78  
     1) Landler, Anna 12                2) Slaminko, Caitlin 10           
     3) Michalowski, Grace 9            4) Langis, Emma 10                
  2 Fairfield Ludlowe  'A'                              4:05.68  
     1) Davis, Paige 12                 2) Ruggerio, Madeline 10          
     3) Accomando, Olivia 12            4) Kraus, Alyssa 12               
  3 Darien  'A'                                         4:08.01  
     1) Finn, Eva 11                    2) Alliegro, Suzanna 10           
     3) Sulger, Charlotte 9             4) Boucher, Sally 9               
  4 Wilton  'A'                                         4:17.53  
     1) Reuter, Bianca 10               2) Kealy, Lily 11                 
     3) Costello, Cassidy 10            4) Dejana, Shelby 9               
  5 New Canaan  'A'                                     4:20.47  
     1) McAuliffe, Chloe 12             2) Miller, Katie 11               
     3) Unger, Elena 9                  4) Ozimek, Julia 12               
  6 Fairfield Warde  'A'                                4:27.19  
     1) Vella, Emilia 11                2) Eustace, Julia 12              
     3) Kareem, Lana 11                 4) Robinson, Nile 10              
 
Girls 4x750 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Ridgefield  'A'                                     9:33.77  
     1) Landler, Anna 12                2) Michalowski, Grace 9           
     3) Viggiano, Gabriella 11          4) Langis, Emma 10                
  2 Fairfield Ludlowe  'A'                              9:37.13  
     1) O'Neil, Lauren 10               2) Walsh, Micaela 10              
     3) Antonicelli, Julia 11           4) Davis, Paige 12                
  3 Darien  'A'                                         9:58.48  
     1) Chandler, Katie 9               2) Hill, Sophie 11                
     3) Blatney, Kerry 12               4) Olvany, Kimberly 12            
  4 New Canaan  'A'                                    10:02.14  
     1) McAuliffe, Chloe 12             2) Miller, Katie 11               
     3) Ognibene, Emma 9                4) Morrocu, Katherine 9           
  5 Wilton  'A'                                        10:49.94  
     1) Fiesel, Margaret 11             2) Bracken, Hannah 11             
     3) Looney, Hailey 9                4) Thornton, Anna 10              
 
Girls 1500 Sprint Medley
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Ridgefield  'A'                                     4:22.12   1 
     1) Gagnon, Alyssa 10               2) Langis, Katherine 10           
     3) Donovan, Carolyn 10             4) Michalowski, Grace 9           
  2 Darien  'A'                                         4:25.67   1 
     1) Stein, Olivia 11                2) Blaze, Erica 12                
     3) Cragin, Abigail 12              4) Appleby, Cameron 11            
  3 Fairfield Ludlowe  'A'                              4:26.72   2 
     1) Shah, Grace 10                  2) Moynahan, Ashley 10            
     3) Mocarski, Maya 11               4) Kraus, Alyssa 12               
  4 Fairfield Warde  'A'                                4:29.67   2 
     1) Elliott, Mallory 11             2) Vella, Emilia 11               
     3) Eustace, Julia 12               4) Robinson, Nile 10              
  5 New Canaan  'A'                                     4:36.90   2 
     1) LaBadie, Nichole 12             2) Slattery, Sadie 10             
     3) Smith, Imogen 9                 4) Ozimek, Julia 12               
  6 Wilton  'A'                                         4:57.55   2 
     1) McMorris, Erin 9                2) Carbonier, Ashley 9            
     3) Johnson, Janet 9                4) Snyder, Eliza 11               
  7 St. Joseph  'A'                                     5:06.54   1 
     1) Gallagher, Lindsey 11           2) Simms, Madelaine 9             
     3) Frattaroli, Megan 9             4) Vocalina, Tess 10              
 
Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Christie, Nia              9 St. Joseph             5-02.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-03 
      PPP  PPP  PPP  PPP    O    O    O  XXO  XPP 
  2 Stapleton, Tess            9 Fairfield LU           5-00.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
      PPP  PPP  PPP  PPP    O    O    O  XXX 
  3 Hadin, Lily               10 Norwalk               J5-00.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        O    O    O    O   XO  XXO   XO  XXX 
  4 Condron, Amanda           12 Ridgefield            J5-00.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
      PPP  PPP    O    O    O   XO  XXO  XXX 
  5 Johnson, Olivia           11 St. Joseph             4-10.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
      PPP  PPP  PPP    O    O    O  XXX 
  6 Overlock, Eliza           10 Ridgefield            J4-10.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
      PPP  PPP    O    O    O  XXO  XXX 
  7 Renwick, Bailey           11 Norwalk                4-08.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O    O    O  XXX 
  8 Reilly, Natalie            9 Fairfield LU          J4-08.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
      PPP  PPP    O    O  XXO  XXX 
  9 Bosavage, Jessica         11 Ridgefield             4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
      PPP    O    O   XO  XXX 
 10 Simoes, Izabelle          12 Fairfield WA          J4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
      PPP  PPP    O  XXO  XXX 
 10 Landler, Katherine        10 Ridgefield            J4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
      PPP    O    O  XXO  XXX 
 12 LaBadie, Nichole          12 New Canaan             4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXX 
 12 Dejana, Shelby             9 Wilton                 4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXX 
 14 Allam, Sarah               9 Wilton                J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O   XO  XXX 
 14 Teredesai, Isha           10 New Canaan            J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O   XO  XXX 
 14 Carrier, Madchen           9 Darien                J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O   XO  XXX 
 14 Westerlund, Kendal        10 Fairfield LU          J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
      PPP    O   XO  XXX 
 14 McGrath, Rory              9 Ridgefield            J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O   XO  XXX 
 19 Boucher, Sally             9 Darien                 4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O    O  XXX 
 19 Renwick, Brinn             9 Norwalk                4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O    O  XXX 
 21 Edminster, Clare           9 Fairfield WA           4-00.00  
     4-00 4-02 
       XO  XXX 
 22 Clancy, Kiri              10 Wilton                J4-00.00  
     4-00 4-02 
      XXO  XXX 
 -- Knorr, Melissa            10 Fairfield WA                NH  
     4-00 
      XXX 
 
Girls Pole Vault Jump Off
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rava, Anna                11 Wilton                 7-06.00  
     7-00 7-06 
       XO  XXO 
  2 Nielsen, Nicole           12 Ridgefield             7-00.00  
     7-00 7-06 
       XO  XXX 
 
Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rava, Anna                11 Wilton                 7-06.00   7-6 in Jump Off
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 7-06 
      PPP  PPP  PPP    O    O  XXX 
  2 Nielsen, Nicole           12 Ridgefield             7-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 7-06 
      PPP  PPP    O    O    O  XXX 
  3 Ford, Skylar              10 Darien                J7-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 7-06 
      PPP  PPP    O    O  XXO  XXX 
  4 Wagner, Samantha          10 Darien                 6-06.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 
      PPP    O    O    O  XXX 
  4 Hagander, Ashley           9 Darien                 6-06.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 
        O    O    O    O  XXX 
  6 Echeverria, Joen          10 Darien                J6-06.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 
      PPP   XO   XO   XO  XXX 
  7 Reale, Sophie             10 Ridgefield             6-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 
      PPP    O    O  XXX 
  8 Knorr, Melissa            10 Fairfield WA          J6-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 
      PPP   XO   XO  XXX 
  9 Shive, Lily               10 New Canaan            J6-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 
      PPP  PPP  XXO  XXX 
 10 Romano, Julia             10 Fairfield LU           5-00.00  
     5-00 5-06 
        O  XXX 
 -- Haney, Mary               10 New Canaan                  NH  
     5-00 
      XXX 
 -- Blackman, Laurel          11 Fairfield LU                NH  
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 
      PPP  PPP  PPP  PPP  XXX 
 
Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Stapleton, Tess            9 Fairfield LU          16-08.00  
      14-11.25  15-06.50  16-01.25  15-11.25  16-05.75  16-08
  2 Christie, Nia              9 St. Joseph            16-06.25  
      14-07  15-06.25  15-08.25  15-07.75  15-08.25  16-06.25
  3 Reid, Andreen             11 Wilton                15-06.00  
      14-07  15-02.50  PASS  14-04.50  15-06  15-00.50
  4 Johnson, Olivia           11 St. Joseph            15-02.50  
      15-02.50  14-06  14-08.25  14-03.50  15-02  15-01
  5 Skoczen, Nora             12 Fairfield LU         J15-02.50  
      14-04.25  14-02.50  14-01.50  15-02.50  FOUL  14-03.75
  6 Eller, Lacey              12 Wilton                14-07.50  
      FOUL  14-05.75  FOUL  14-00.50  14-03  14-07.50
  7 Hadin, Lily               10 Norwalk               14-06.75  
      13-07  14-03.25  13-11  FOUL  14-06.75  13-11
  8 Enany, Manar              12 Fairfield WA          13-11.75  
      13-11.75  13-01  13-08.75            
  9 Renwick, Bailey           11 Norwalk               13-11.00  
      12-10.25  13-11  FOUL            
 10 Fung, Meilene             12 Fairfield LU          13-10.25  
      13-10.25  13-10  13-06            
 11 Condron, Amanda           12 Ridgefield            13-09.25  
      13-04.25  13-08.50  13-09.25            
 12 Cragin, Abigail           12 Darien                13-08.00  
      12-04.75  13-08  FOUL            
 13 Simoes, Izabelle          12 Fairfield WA          13-03.00  
      13-03  FOUL  11-00.50            
 14 Echeverria, Joen          10 Darien                13-01.50  
      12-08  13-01.50  12-02            
 15 Ford, Skylar              10 Darien                12-11.50  
      12-11.50  FOUL  11-11            
 16 Rava, Grace               11 Wilton                12-11.25  
      FOUL  12-10.75  12-11.25            
 17 Inen, Charlotte Van        9 Darien                12-11.00  
      12-03.50  11-11.75  12-11            
 18 Armstrong, Emma           10 Ridgefield            12-04.50  
      11-10.75  12-04.50  12-00.25            
 19 McGeary, Caroline         10 Ridgefield            11-08.75  
      11-05  FOUL  11-08.75            
 20 Cross, Mary               12 New Canaan            11-08.50  
      11-08.50  FOUL  FOUL            
 21 Brady, Ainsley             9 Ridgefield            11-08.25  
      FOUL  11-03.25  11-08.25            
 22 Voravolya, Nadia          10 Wilton               J11-08.25  
      FOUL  FOUL  11-08.25            
 23 Renwick, Brinn             9 Norwalk               11-04.25  
      FOUL  11-04.25  FOUL            
 24 Carson, Caterina           9 New Canaan            10-03.75  
      10-03.75  9-10.75  FOUL            
 
Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Perez Pelaez, Covadonga   12 Wilton                32-07.00  
      29-02  30-01.50  27-08.75  32-07  31-11.50  31-09.75
  2 Enany, Manar              12 Fairfield WA          31-08.50  
      25-02.50  30-04  30-04  29-01  30-04.25  31-08.50
  3 Cimino, Naomi             10 New Canaan            29-08.00  
      29-04.75  29-00.75  28-04  29-08  29-02.25  29-06
  4 Cordisco, Sarah           12 Ridgefield            28-07.50  
      27-11.25  24-02.75  25-05.50  21-11.75  26-09  28-07.50
  5 Brennan, Margaux          11 New Canaan            28-06.00  
      27-08  27-03.25  27-04.50  28-06  27-09.75  27-06.50
  6 Lampard, Lucia            10 Wilton                27-11.00  
      25-06.50  26-09  27-11  27-04.25  26-10.25  25-10.50
  7 Fung, Meilene             12 Fairfield LU          27-08.50  
      26-07  27-08.50  27-06.75  27-07.50  27-01.75  27-00
  8 Pitts, Allison            12 New Canaan            26-11.75  
      26-03  25-01.50  26-11.75            
  9 Racanelli, Brielle        12 Darien                26-05.25  
      26-05.25  25-03.25  26-00            
 10 Filloramo, Caitlyn         9 Fairfield LU          26-04.00  
      26-04  22-07.75  22-08.25            
 11 Blackman, Laurel          11 Fairfield LU          25-11.25  
      23-09.25  25-01  25-11.25            
 12 Hagander, Ashley           9 Darien                25-07.25  
      24-07.25  25-04  25-07.25            
 13 Konatsotis, Jayne         11 Wilton                25-06.50  
      25-06.50  23-04.50  24-11.25            
 14 Rodriguez, Marie          12 St. Joseph            25-05.25  
      24-11.50  24-00.50  25-05.25            
 15 DeMassa, Zoe              10 Fairfield LU          25-03.00  
      22-03.75  23-07  25-03            
 16 Skrobar, Makena           10 Ridgefield            24-04.75  
      23-11.75  22-08.25  24-04.75            
 17 Carroll, Andie            11 New Canaan            22-08.75  
      18-09  22-02.75  22-08.75            
 18 Roth, Sydney               9 Ridgefield            21-08.50  
      21-08.50  19-09  20-06.75            
 19 Gentile, Rachel            9 Darien                21-07.00  
      21-05.75  21-07  20-09            
 20 Mehta, Angela             12 Darien                20-11.50  
      20-11  20-09  20-11.50            
 21 Pikulik, Katherine        10 St. Joseph            20-11.00  
      15-08  20-08.25  20-11            
 22 McKinley, Eva              9 Ridgefield            20-06.75  
      19-05.75  20-06.75  20-00            
 23 Gibson, Aleesa            10 St. Joseph            19-11.00  
      18-04.50  18-10.75  19-11            
 24 Simoes, Julia              9 Fairfield WA          19-10.00  
      18-10.50  19-10  16-02.75            
 25 Gannon, Bridget           12 St. Joseph            18-10.75  
      18-04.75  18-10.50  18-10.75            
 26 Grillo, Joy                9 Fairfield WA          17-07.00  
      17-07  16-09.75  17-01            
 27 Shay, Kayla                9 Fairfield WA          16-09.00  
      16-09  FOUL  15-02.75            
 
Boys 45 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Knight, Sean              12 New Canaan                5.87q  3 
  2 Shirden, Jaden            10 St. Joseph                5.92q  5 
  3 Clay, Katrell             12 Norwalk                   5.94q  2 
  4 Danazumi, Qasim           12 Fairfield WA              5.95q  1 
  5 Cloiseau, Olivier         11 Norwalk                   6.00q  3  5.996
  6 Daher, Tyler              11 Wilton                    6.00q  4  5.997
  7 Warren, Darren            11 St. Joseph                6.12   4 
  8 Bruce-Tagoe, Karl          9 St. Joseph                6.14   1  6.132
  9 Foster, Gregory            9 Norwalk                   6.14   3  6.136
 10 Thoby, Wooder              9 Wilton                    6.21   5 
 11 Balenzano, Nick           10 Darien                    6.22   1 
 12 Naughton, Bobby           11 New Canaan                6.24   2  6.239
 12 Gordon, Kyle              10 Norwalk                   6.24   4  6.239
 14 Lambo, Carter              9 Fairfield LU              6.28   4 
 15 Baker, William             9 Ridgefield                6.32   5 
 16 Sisko, Tyler              10 St. Joseph                6.33   2 
 17 Sullivan, Connor          12 Darien                    6.35   4 
 18 Strub, Tyler              11 Darien                    6.38   4 
 19 Bennett, Nathan            9 Wilton                    6.49   2 
 20 Isfahani, Kamran           9 New Canaan                6.54   2 
 21 Negron, Angel             11 New Canaan                6.55   1 
 22 Smith, Matthew             9 Fairfield LU              6.63   3 
 23 Deck, Jacob               10 Fairfield WA              6.70   3 
 24 Gilman, Brett             10 Wilton                    6.77   1 
 25 Iyer, Arjun               11 Fairfield LU              6.78   3 
 
Boys 45 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Knight, Sean              12 New Canaan                5.81   5.806
  2 Clay, Katrell             12 Norwalk                   5.81   5.809
  3 Shirden, Jaden            10 St. Joseph                5.83  
  4 Danazumi, Qasim           12 Fairfield WA              5.92  
  5 Cloiseau, Olivier         11 Norwalk                   6.03  
  6 Daher, Tyler              11 Wilton                    6.05  
 
Boys 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Clay, Katrell             12 Norwalk                  38.36   8 
  2 Danazumi, Qasim           12 Fairfield WA             38.39   8 
  3 Mannix, Liam              10 Wilton                   40.35   6 
  4 Gordon, Kyle              10 Norwalk                  41.43   7 
  5 Cloiseau, Olivier         11 Norwalk                  41.68   8 
  6 Foster, Gregory            9 Norwalk                  42.11   6 
  7 Bonfiglio, Dominic        10 Ridgefield               42.20   7 
  8 Sisko, Tyler              10 St. Joseph               42.50   5 
  9 Coughlin, Chris           11 St. Joseph               42.80   7 
 10 Negron, Angel             11 New Canaan               43.26   3 
 11 Nanez, Jack               10 Wilton                   43.36   4 
 12 Patnaik, Andrew Harris    10 Wilton                   43.43   5 
 13 Gander, Evan              11 Fairfield LU             43.52   5 
 14 Ellwanger, Aidan          10 Fairfield LU             43.70   6 
 15 Rashad, Alexander         11 New Canaan               43.78   2 
 16 Ertel, Ian                11 Fairfield LU             43.87   4 
 17 Hills, Aiden              10 Darien                   43.95   3 
 18 Vanni, Timothy            10 Ridgefield               44.20   3 
 19 Carratu, Christopher      10 New Canaan               45.66   4 
 20 Martin, Garrett            9 Darien                   46.62   2 
 21 Agliardo, Nicholas         9 Ridgefield               46.67   5 
 22 Iyer, Arjun               11 Fairfield LU             46.70   3  46.698
 23 Smith, Ian                11 Darien                   46.70   1  46.700
 
Boys 600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Mocarski, Alex            12 Fairfield WA           1:29.70   4 
  2 Knight, Oliver            12 Darien                 1:33.74   4 
  3 Galletta, Philip          11 Fairfield WA           1:35.06   4 
  4 Sweeney, James            12 Wilton                 1:35.51   4 
  5 Hagander, Austin          12 Darien                 1:35.69   4 
  6 Lovallo, Ethan            11 Fairfield LU           1:35.87   4 
  7 Asker, Henry              12 New Canaan             1:36.54   3 
  8 Rashad, Alexander         11 New Canaan             1:39.80   3 
  9 Gander, Evan              11 Fairfield LU           1:40.19   3 
 10 Ferrandino, Michael       10 Ridgefield             1:40.40   3 
 11 Baker, Ben                12 Ridgefield             1:40.75   3 
 12 Ertel, Ian                11 Fairfield LU           1:42.18   3 
 13 Kalin, William            12 Wilton                 1:47.13   2 
 14 Appelson, Aidan           10 Fairfield WA           1:47.66   1 
 15 Frattaroli, Kevin         12 St. Joseph             1:47.89   3 
 16 Dave, Prem                 9 Norwalk                1:48.86   2 
 17 Michael, Zachary          11 Fairfield WA           1:49.30   2 
 18 Hicks, Jack               12 Ridgefield             1:49.58   2 
 19 Prochilo, Cole             9 New Canaan             1:50.31   2 
 20 Russell, Aram             11 Darien                 1:50.40   1 
 21 Carpio, Ethan              9 Norwalk                1:50.92   1 
 22 Spinelli, Peter           10 St. Joseph             1:51.61   2 
 23 Keaveny, Tommy             9 Ridgefield             1:52.20   1 
 24 Xu, Vincent                9 Darien                 1:52.30   2 
 25 French, William            9 Norwalk                1:52.65   1 
 26 Dobrycki, Alex             9 St. Joseph             1:55.81   1 
 27 Chuba, Kevin               9 Norwalk                1:59.89   1 
 
Boys 1000 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Bartlett, Ian             12 Fairfield LU           2:44.78   2 
  2 Klarer, Alex              12 Darien                 2:46.30   2 
  3 Ott, Griffin              12 Darien                 2:46.46   2 
  4 Jagoe, Danny              12 Fairfield WA           2:48.07   2 
  5 Urbahn, Alexander         12 New Canaan             2:50.14   2 
  6 Imbruce, Dylan             9 New Canaan             2:53.69   2 
  7 Baker, Colin              12 Norwalk                2:54.40   2 
  8 Vogt, Matt                12 Fairfield WA           2:55.19   2 
  9 Muhlenberg, Ryan          11 Fairfield WA           2:55.38   2 
 10 Malagoli, Alessandro       9 New Canaan             3:01.58   1 
 11 Lytle, Ryan               10 New Canaan             3:02.22   1 
 12 Biegal, Peter             11 Fairfield WA           3:06.93   1 
 13 Sganga, Timothy           10 Ridgefield             3:07.08   1 
 14 Johnson, Philip           11 Darien                 3:14.89   1 
 15 Rowley, Edward             9 Wilton                 3:17.01   1 
 16 Mercurio, Frankie         12 Norwalk                3:17.99   1 
 17 Stefan, Cole              10 Wilton                 3:20.04   1 
 18 Graham, Nolan              9 Wilton                 3:26.21   1 
 
Boys 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Maniscalco, James         12 Fairfield WA           4:39.87   2 
  2 Koschnitzke, Max          12 New Canaan             4:42.06   2 
  3 Igram, Noah               11 Fairfield WA           4:43.46   2 
  4 Klarer, Alex              12 Darien                 4:46.79   2 
  5 Agostisi, Colin           11 Fairfield LU           4:47.94   2 
  6 Chavan, Kabir             11 Fairfield LU           4:49.30   2 
  7 Pomer, Dylan              11 Fairfield WA           4:57.56   2 
  8 Vogt, Gregory             10 Fairfield WA           5:01.15   2 
  9 Malling, Andrew           11 New Canaan             5:07.04   2 
 10 Ott, Griffin              12 Darien                 5:07.93   2 
 11 Ivanov, Nicholas          10 Wilton                 5:12.11   1 
 12 DellaCorte, Chaz           9 Ridgefield             5:13.90   1 
 13 Bonaddio, Frank            9 Norwalk                5:16.88   2 
 14 Geray, Cem                11 New Canaan             5:22.40   1 
 15 Carcich, Liam              9 Ridgefield             5:23.07   1 
 16 Havard, Quinn              9 Fairfield LU           5:23.24   1 
 17 Palamenti, Luca            9 New Canaan             5:24.97   1 
 18 Healey, Connor             9 Wilton                 5:27.55   1 
 19 King, Charles              9 Ridgefield             5:27.63   1 
 20 Consolati, Dylan           9 Norwalk                5:29.47   1 
 21 Paul, Jason               10 St. Joseph             5:47.54   1 
 22 Tang, Kevin               10 St. Joseph             6:10.86   1 
 -- Jelilian, Alexander        9 Wilton                      DQ   1  1 lap short
 -- Long, Luo                  9 Wilton                      DQ   1  1 lap short
 
Boys 3200 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Maniscalco, James         12 Fairfield WA          10:11.08   2 
  2 Mellor, Ben               12 Fairfield LU          10:12.90   2 
  3 Jagoe, Danny              12 Fairfield WA          10:14.16   2 
  4 Chavan, Kabir             11 Fairfield LU          10:14.36   2 
  5 Igram, Noah               11 Fairfield WA          10:30.92   2 
  6 Pomer, Dylan              11 Fairfield WA          10:34.58   2 
  7 Mocarski, Alex            12 Fairfield WA          10:34.64   2 
  8 Vogt, Matt                12 Fairfield WA          10:37.66   2 
  9 Klarer, Alex              12 Darien                10:42.11   2 
 10 Garskof, Jeremy           11 Fairfield WA          10:47.40   1 
 11 Madariaga, Lucas           9 Darien                10:55.84   1 
 12 Vogt, Gregory             10 Fairfield WA          10:57.91   2 
 13 Malling, Andrew           11 New Canaan            11:03.34   1 
 14 DellaCorte, Chaz           9 Ridgefield            11:16.09   1 
 15 Koschnitzke, Max          12 New Canaan            11:21.25   2 
 16 Lytle, Ryan               10 New Canaan            11:25.38   1 
 17 King, Charles              9 Ridgefield            11:31.26   1 
 18 Guttuso, Matthew          10 Darien                11:49.17   1 
 19 Carcich, Liam              9 Ridgefield            11:53.86   1 
 -- Ivanov, Nicholas          10 Wilton                      DQ   1  1 lap short
 -- Namiot, Charles            9 Ridgefield                  DQ   1  1 lap short
 
Boys 45 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Knight, Sean              12 New Canaan                6.82q  3 
  2 Clay, Katrell             12 Norwalk                   7.22q  1 
  3 Hall, Myles               11 St. Joseph                7.32q  5 
  4 Kryspin, Peter            11 Fairfield LU              7.37q  3 
  5 Chisolm, Kayin            12 Darien                    7.46q  1 
  6 Haack, Ryan               12 St. Joseph                7.64q  4 
  7 Arrigo, Gregory           12 Fairfield LU              7.66   5 
  8 Nagy, Kyle                11 Fairfield LU              7.77   2 
  9 Dineen, Richard           12 Wilton                    7.82   3 
 10 Russo, Carmine            11 St. Joseph                7.84   4 
 11 Rivera, Paul              11 Fairfield WA              7.86   2 
 12 Klarer, Kenneth           12 Darien                    7.88   2 
 13 Markos, Amit               9 Ridgefield                7.93   3 
 14 Nonirit, Samuell           9 Wilton                    8.17   1 
 15 Anand, Adithya            11 Fairfield LU              8.18   4 
 16 Griffin, Thomas           11 St. Joseph                8.33   1 
 17 McDonough, Samuel         10 Ridgefield                8.46   4 
 18 Fassaraella, Joel         12 Fairfield WA              8.62   5 
 19 Kennedy, Tyler             9 Wilton                    8.67   5 
 20 Fink, Max                 11 Fairfield WA              9.02   2 
 21 Tapper, Christian         10 Norwalk                   9.13   2 
 22 Schmidt, Damien           10 Wilton                    9.42   5 
 23 Srinivasan, Ashok         10 New Canaan                9.57   1 
 -- Ali, Ammar                11 Fairfield WA                DQ   3 
 
Boys 45 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Knight, Sean              12 New Canaan                6.81  
  2 Clay, Katrell             12 Norwalk                   6.94  
  3 Hall, Myles               11 St. Joseph                7.17  
  4 Kryspin, Peter            11 Fairfield LU              7.27  
  5 Haack, Ryan               12 St. Joseph                7.36  
  6 Chisolm, Kayin            12 Darien                    7.69  
 
Boys 4x225 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Norwalk  'A'                                        1:56.72   2 
     1) Brown, Marlon 12                2) Hall, Alton 12                 
     3) Gordon, Kyle 10                 4) Cloiseau, Olivier 11           
  2 Wilton  'A'                                         1:58.62   2 
     1) Daher, Tyler 11                 2) Mangino, Samuel 11             
     3) Bennett, Nathan 9               4) Mannix, Liam 10                
  3 St. Joseph  'A'                                     1:59.08   2 
     1) Coughlin, Chris 11              2) Hall, Myles 11                 
     3) Warren, Darren 11               4) Zannis, Mike 11                
  4 Darien  'A'                                         2:01.44   1 
     1) Hagander, Austin 12             2) Raia, Cameron 12               
     3) Klarer, Kenneth 12              4) Holly, Jack 10                 
  5 New Canaan  'A'                                     2:01.98   2 
     1) Dayton, Griffen 10              2) Naughton, Bobby 11             
     3) Grigsby, Clark 11               4) Negron, Angel 11               
  6 Ridgefield  'A'                                     2:04.08   1 
     1) Baker, Ben 12                   2) Bonfiglio, Dominic 10          
     3) Baker, William 9                4) Harmer, Grant 11               
  7 Fairfield Ludlowe  'A'                              2:08.35   1 
     1) Ellwanger, Aidan 10             2) Smith, Matthew 9               
     3) Iyer, Arjun 11                  4) Buongiorno, Dillon 11          
  8 Fairfield Warde  'A'                                2:20.01   1 
     1) Deck, Jacob 10                  2) Santos, Douglas 10             
     3) Egervari, Zander 9              4) Graney Green, William 12       
 
Boys 4x375 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Fairfield Ludlowe  'A'                              3:35.90   2 
     1) Arrigo, Gregory 12              2) Agostisi, Colin 11             
     3) Lovallo, Ethan 11               4) Bartlett, Ian 12               
  2 New Canaan  'A'                                     3:38.86   1 
     1) Rashad, Alexander 11            2) Carratu, Christopher 10        
     3) Jordan, Andrew 11               4) Urbahn, Alexander 12           
  3 Darien  'A'                                         3:42.44   2 
     1) Hagander, Austin 12             2) Klarer, Kenneth 12             
     3) Holly, Jack 10                  4) Knight, Oliver 12              
  4 St. Joseph  'A'                                     3:47.48   1 
     1) Haack, Ryan 12                  2) Crocco, Anthony 12             
     3) Melanson, Brian 10              4) Bruce-Tagoe, Karl 9            
 
Boys 4x750 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Fairfield Ludlowe  'A'                              8:23.39  
     1) Mellor, Ben 12                  2) Havard, Quinn 9                
     3) Lovallo, Ethan 11               4) Agostisi, Colin 11             
  2 Fairfield Warde  'A'                                8:29.17  
     1) Maniscalco, James 12            2) Muhlenberg, Ryan 11            
     3) Galletta, Philip 11             4) Pomer, Dylan 11                
  3 Ridgefield  'A'                                     8:44.76  
     1) MacKenzie, Ethan 10             2) MacArthur, Charles 10          
     3) Ratnaparkhi, Omkar 11           4) Rector, Leo 10                 
  4 Norwalk  'A'                                        8:52.16  
     1) Francoeur, Alex 10              2) Consolati, Dylan 9             
     3) Bonaddio, Frank 9               4) Patel, Vishva 12               
  5 New Canaan  'A'                                     8:55.66  
     1) Palamenti, Luca 9               2) Hanrattie, Addison 9           
     3) Lytle, Ryan 10                  4) Asker, Henry 12                
  6 Darien  'A'                                         9:06.54  
     1) Meier, Christian 10             2) Johnson, Philip 11             
     3) Madariaga, Lucas 9              4) Guttuso, Matthew 10            
  7 St. Joseph  'A'                                     9:11.69  
     1) Crocco, Anthony 12              2) Melanson, Brian 10             
     3) Donnelly, Andrew 10             4) Paul, Jason 10                 
  8 Wilton  'A'                                         9:23.84  
     1) Rowley, Edward 9                2) Jelilian, Alexander 9          
     3) Healey, Connor 9                4) Long, Luo 9                    
 
Boys 1500 Sprint Medley
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 New Canaan  'A'                                     3:51.30   1 
     1) Levine, Noah 12                 2) Grigsby, Clark 11              
     3) Knight, Sean 12                 4) Urbahn, Alexander 12           
  2 Fairfield Ludlowe  'A'                              3:52.22   2 
     1) Arrigo, Gregory 12              2) Buongiorno, Dillon 11          
     3) Lambo, Carter 9                 4) Bartlett, Ian 12               
  3 Fairfield Warde  'A'                                3:52.29   2 
     1) Grant, Keith 12                 2) DeMato, Luke 10                
     3) Danazumi, Qasim 12              4) Mocarski, Alex 12              
  4 Norwalk  'A'                                        3:57.20   2 
     1) Fulton, Tahzir 10               2) Jeune, Mark 12                 
     3) Baker, Colin 12                 4) Patel, Vishva 12               
  5 St. Joseph  'A'                                     3:58.37   2 
     1) Haack, Ryan 12                  2) Shirden, Jaden 10              
     3) Warren, Darren 11               4) Crocco, Anthony 12             
  6 Darien  'A'                                         4:03.15   1 
     1) Holly, Jack 10                  2) Eppley, Ryan 11                
     3) Sullivan, Connor 12             4) Knight, Oliver 12              
  7 Wilton  'A'                                         4:36.84   1 
     1) Flores, Devan 10                2) Gilman, Brett 10               
     3) Harley, Evan 11                 4) Graham, Nolan 9                
 -- Ridgefield  'A'                                          DQ   1 
     1) Sganga, Timothy 10              2) Harmer, Grant 11               
     3) Ram, Andrew 12                  4) Sheafe, Ryan 11                
 
Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Peiser, John              11 New Canaan             5-10.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
      PPP  PPP   XO   XO    O   XO  XXX 
  2 Nagy, Kyle                11 Fairfield LU           5-08.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
      PPP  PPP  PPP    O    O  XXX 
  3 Chisolm, Kayin            12 Darien                J5-08.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
      PPP  PPP   XO    O    O  XXX 
  4 Begley, Bryan             12 St. Joseph            J5-08.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
      PPP  PPP    O   XO   XO  XXX 
  5 Eppley, Ryan              11 Darien                J5-08.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
      PPP    O    O    O  XXO  XXX 
  6 Healey, Ryan              10 Wilton                 5-06.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O    O    O  XXX 
  7 Ball, James               12 Ridgefield            J5-06.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
      PPP  PPP    O   XO  XXX 
  8 Buongiorno, Dillon        11 Fairfield LU          J5-06.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
      PPP  PPP    O  XXO  XXX 
  9 Thoby, Wooder              9 Wilton                 5-04.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 
      PPP    O    O  XXX 
 10 Raia, Cameron             12 Darien                J5-04.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 
      PPP   XO    O  XXX 
 11 Grigsby, Clark            11 New Canaan            J5-04.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        O  XXO   XO  XXX 
 12 Byrne, Liam               11 Ridgefield             5-02.00  
     5-00 5-02 5-04 
        O   XO  XXX 
 13 Grant, Keith              12 Fairfield WA           5-00.00  
     5-00 5-02 
       XO  XXX 
 13 Funk, Ben                 10 Fairfield LU           5-00.00  
     5-00 5-02 
       XO  XXX 
 13 Jordan, Andrew            11 New Canaan             5-00.00  
     5-00 5-02 
       XO  XXX 
 -- Spinelli, Peter           10 St. Joseph                  NH  
     5-00 
      XXX 
 
Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hayes, Oliver             12 Ridgefield            12-06.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 
      PPP  PPP  PPP  PPP  PPP  PPP   PPP   PPP     O     O     O     O   XXX 
  2 Hemphill, Jackson         11 Fairfield LU          12-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 
      PPP  PPP  PPP  PPP  PPP  PPP   PPP   PPP   XXO    XO     O   XXX 
  3 Vossler, Hendrik          12 Darien                11-06.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
      PPP  PPP  PPP  PPP  PPP  PPP   PPP   PPP   XXO     O   XXX 
  4 Leppla, Christopher       12 Fairfield WA          10-06.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 
      PPP  PPP  PPP  PPP  PPP  PPP     O    XO   XXX 
  5 Hills, Aiden              10 Darien                10-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
      PPP  PPP  PPP  PPP  PPP    O     O   XXX 
  6 Nagy, Kyle                11 Fairfield LU           9-06.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
      PPP  PPP    O   XO  XXO    O   XXX 
  7 Daher, Tyler              11 Wilton                 9-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
      PPP    O    O    O    O  XXX 
  8 Ram, Andrew               12 Ridgefield            J9-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
      PPP  PPP  PPP   XO    O  XXX 
  9 Armstrong, Alec           10 Darien                J9-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
      PPP  PPP  PPP  XXO   XO  XXX 
 10 Markos, Manav             12 Ridgefield            J9-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
      PPP  PPP   XO    O  XXO  XXX 
 11 Naughton, Bobby           11 New Canaan             8-06.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
      PPP  PPP  XXO    O  XXX 
 12 Gallois, Andrew           10 New Canaan            J8-06.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O   XO  XXX 
 13 Healey, Connor             9 Wilton                J8-06.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
      PPP   XO    O  XXO  XXX 
 14 Rowley, Edward             9 Wilton                 8-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O   XO  XXX 
 15 Romano, Matthew           12 Fairfield LU          J8-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O  XXO  XXX 
 -- Jelilian, Alexander        9 Wilton                      NH  
     7-00 
      XXX 
 -- Daly, Kieran              11 Darien                      NH  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 
      PPP  PPP  PPP  PPP  PPP  PPP   PPP   PPP   XXX 
 -- O'Neill, Sean             11 New Canaan                  NH  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
      PPP  PPP  PPP  XXX 
 
Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 DeMato, Luke              10 Fairfield WA          20-00.00  
      20-00  PASS  PASS  18-10  19-06.25  PASS
  2 Raia, Cameron             12 Darien                18-08.25  
      17-08.75  18-03.50  18-00  18-07.75  16-09  18-08.25
  3 Lambo, Carter              9 Fairfield LU          18-02.75  
      17-10.25  FOUL  18-02.75  17-10  FOUL  18-02
  4 Healey, Ryan              10 Wilton                17-09.25  
      17-09.25  17-04  16-10  16-07.25  16-04  FOUL
  5 Vossler, Hendrik          12 Darien                17-07.00  
      17-06  16-07.25  16-06  FOUL  17-04.75  17-07
  6 Thoby, Wooder              9 Wilton                17-06.00  
      16-10.50  17-04.50  17-00.50  17-06  FOUL  15-11.25
  7 Foster, Gregory            9 Norwalk              J17-06.00  
      15-00.50  FOUL  17-06  14-08.75  16-07.50  FOUL
  8 Balenzano, Nick           10 Darien                17-00.75  
      16-11.50  16-06.50  17-00.75            
  9 Baker, William             9 Ridgefield            16-07.00  
      16-05  16-04  16-07            
 10 Peiser, John              11 New Canaan            16-06.75  
      15-02  16-02.25  16-06.75            
 11 Grant, Keith              12 Fairfield WA          16-04.00  
      FOUL  16-04  FOUL            
 12 Armstrong, Alec           10 Darien                16-03.00  
      FOUL  16-03  FOUL            
 13 Coughlin, Chris           11 St. Joseph            15-11.00  
      15-11  14-05  15-09.50            
 14 Frattaroli, Kevin         12 St. Joseph            15-09.75  
      15-09.75  15-00  14-07.75            
 15 Carratu, Christopher      10 New Canaan            15-09.25  
      FOUL  15-09  15-09.25            
 16 Anand, Adithya            11 Fairfield LU          15-04.25  
      15-02.50  15-04.25  FOUL            
 17 Jordan, Andrew            11 New Canaan            15-02.50  
      FOUL  14-09  15-02.50            
 18 Fink, Max                 11 Fairfield WA          15-00.00  
      14-04.50  14-06.25  15-00            
 19 Flores, Devan             10 Wilton                14-08.50  
      14-06.25  14-04.25  14-08.50            
 20 Lewicki, Robert            9 St. Joseph            14-04.00  
      FOUL  14-04  13-09            
 21 Rodriguez-Pena Reyes, Ni  11 Wilton                14-03.00  
      14-03  13-05.25  13-00            
 
Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Conley, Jack              11 New Canaan            48-03.00  
      45-01.25  FOUL  42-08  44-11.25  46-07.25  48-03
  2 Showstead, Justin         12 Ridgefield            45-07.25  
      45-07.25  43-06  42-01  44-01.25  FOUL  42-06
  3 Neary, Michael            12 Darien                45-02.00  
      39-00.50  37-11.50  40-03  44-02.75  43-08.50  45-02
  4 Zannis, Michael           11 St. Joseph            41-05.25  
      39-07.25  39-04.75  39-02.50  40-08.25  40-00.50  41-05.25
  5 Keeney, Robert            12 Darien                41-05.00  
      FOUL  41-05  36-11  FOUL  39-00  38-06
  6 Chisolm, Kayin            12 Darien                39-06.50  
      FOUL  39-06.50  39-06  37-09.50  38-00  37-01
  7 Hernandez, Ryan           11 New Canaan            39-05.50  
      39-05.50  39-02.50  38-06.25  FOUL  37-05  37-00
  8 O'Keefe, Evan             12 Fairfield LU          38-01.00  
      38-01  35-11.50  37-03.50            
  9 Byrne, Liam               11 Ridgefield            36-10.75  
      34-11  36-10.75  36-05.75            
 10 Romano, Matthew           12 Fairfield LU          36-06.75  
      35-04.75  36-06.75  FOUL            
 11 Skrym, Harrison           11 New Canaan            36-04.00  
      35-03.75  36-04  34-10.75            
 12 Quinn, Julian             12 Ridgefield            35-11.50  
      35-11.50  35-02  35-08.50            
 13 Marquez, Eduardo          12 Ridgefield            35-01.25  
      34-11  35-01.25  34-05            
 14 Rigione, Matthew          10 New Canaan            34-03.50  
      32-02.50  34-03.50  FOUL            
 15 LaFalce, Jarod            12 Fairfield LU          33-09.00  
      32-10.50  32-07  33-09            
 16 Sullivan, Ryan            11 Darien                33-08.75  
      33-08.75  33-07.75  33-02.50            
 17 Smith, Matthew             9 Fairfield LU          33-03.00  
      32-11.25  33-03  33-00            
 18 Williams, Jermaine        10 St. Joseph            32-10.75  
      32-08.50  32-00.50  32-10.75            
 19 Tuccio, Louis             10 St. Joseph            32-08.25  
      31-06.25  32-02.75  32-08.25            
 20 Hawk, Brandon             12 Wilton                32-00.50  
      30-04.50  26-04.50  32-00.50            
 21 Harvey, Matthew           10 Fairfield WA          31-07.50  
      FOUL  31-07.50  FOUL            
 21 Groves, Peter              9 Wilton                31-07.50  
      29-09.25  31-02  31-07.50            
 23 Graney Green, William     12 Fairfield WA          31-01.00  
      30-07  29-08.50  31-01            
 24 Kiley, Chris              10 St. Joseph            31-00.75  
      31-00.75  27-09  29-10.50            
 25 Schwartz, Maxwell         11 Wilton                29-09.50  
      29-08.25  29-06.50  29-09.50            
 26 Vega, Christopher         12 Norwalk               29-01.50  
      29-01.50  28-03  FOUL            
 27 Johnson, Brendan          10 Fairfield WA          26-01.25  
      26-01.25  25-03.50  23-02            
 28 Romaniello, Andrew        10 Norwalk               24-08.00  
      24-08  17-07.75  20-02.25            
 
                    Women - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) FAIRFIELD LUDLOWE          113        2) DARIEN                     85   
    3) RIDGEFIELD                  73        4) WILTON                     72   
    5) NORWALK                     36        6) ST. JOSEPH                 34   
    7) NEW CANAAN                  33        8) FAIRFIELD WARDE            18   
 
                    Men - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) FAIRFIELD WARDE             95        2) FAIRFIELD LUDLOWE          81   
    3) DARIEN                      76        4) NEW CANAAN                 73   
    5) NORWALK                     53        6) ST. JOSEPH                 34   
    7) RIDGEFIELD                  25        7) WILTON                     25