RaceTab by MileSplit/FloSports Tiger Hollow, Ridgefield XC and Tr

    Ridgefield Middle School Quad Meet - 4/15/2016 1:03:28 PM    
                  Tiger Hollow, Ridgefield, CT                   

                Middle School Girls 55 Meter Hurdles                
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Abigail Mill             New Fairfield           11.06   2     6
  2 Julia Bragg            6 Scotts Ridge            11.28   3     4
  3 Heather Clark            New Fairfield           11.36   1     3
  4 Isabella DeMassa       7 Scotts Ridge            11.81   1     2
  5 Emma Ratnavel          8 Scotts Ridge            11.95   2     1
  6 Avery Predham            New Fairfield           11.97   2      
  7 Jemma Silvestri        8 East Ridge              12.02   1      
  8 Juliette Castagna      8 Scotts Ridge            12.33   2      
  9 Allison Ouellette      6 Scotts Ridge            12.36   3      
 10 Zoe Bowman             6 Danbury                 12.41   1      
 11 Priya Natarajan        6 Scotts Ridge            14.10   3      

                 Middle School Girls 100 Meter Dash                 
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Greta Gilbert            Danbury                 13.84   2     6
  2 Julia Bragg            6 Scotts Ridge            13.97   1     4
  3 Aaliyah Novas            Danbury                 14.36   1     3
  4 Kimberleigh Williams     Danbury                 14.43   1     2
  5 Danae Sherman            Danbury                 14.53   2     1
  6 Cara Sheafe            6 East Ridge              15.00   2      
  7 Courtney DaCunha         New Fairfield           15.24   4      
  8 Samantha Pomeroy         New Fairfield           15.40   2      
  9 Kendal Mountain        8 East Ridge              15.43   4      
 10 Alexa Sasse            6 East Ridge              15.59   2      
 11 Miranda Harmer         6 East Ridge              16.07   3      
 12 Allison Ouellette      6 Scotts Ridge            16.17   2      
 13 Cailin Goetz           6 East Ridge              16.18   1      
 14 Isabella DeMassa       7 Scotts Ridge            16.22   1      
 15 Sophie Williams        6 East Ridge              16.57   1      
 16 Carolina Febbraio        New Fairfield           16.58   4      
 17 Sophia Perry             New Fairfield           16.62   2      
 18 Jessica Pejril           New Fairfield           16.63   3      
 19 Jenna Misuraca           New Fairfield           16.83   4      
 20 Victoria Batista       6 Danbury                 16.89   3      
 21 Alexis Schaniel          Danbury                 17.02   4      
 22 Therase Kutzy            New Fairfield           17.08   5      
 23 Ally Rosenbaum         7 East Ridge              17.22   3      
 24 Eilish Foy               New Fairfield           17.32   5      
 25 Hazel Hudson             New Fairfield           17.61   5      
 26 Miah Ruiz                New Fairfield           17.66   1      
 27 Katie Williams           New Fairfield           17.81   5      
 28 Grace Amorando           New Fairfield           17.93   4      
 29 Iris DeFino            7 Scotts Ridge            17.94   3      
 30 Rylee Grad               New Fairfield           17.95   3      
 31 Susanna Howard         7 Scotts Ridge            18.04   3      
 31 Caitlyn Cennamo          New Fairfield           18.04   4      
 33 Juanita Rust             New Fairfield           18.18   5      
 34 Priya Natarajan        6 Scotts Ridge            18.24   2      
 35 Ella Liebel              New Fairfield           18.36   1      
 36 Dayle Hamed              Danbury                 18.69   3      
 37 Carolyn Daniell          New Fairfield           19.46   5      
 38 Daniella Alvarado      8 Danbury                 20.29   4      

                 Middle School Girls 400 Meter Dash                 
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Emma Langis            8 East Ridge            1:05.85   1     6
  2 Danae Sherman            Danbury               1:06.14   2     4
  3 Greta Gilbert            Danbury               1:06.71   1     3
  4 Julia Bragg            6 Scotts Ridge          1:09.28   1     2
  5 Gabriella Teixeira       Danbury               1:10.08   2     1
  6 Marianna Teixeira        Danbury               1:14.01   2      
  7 Vivian Mendez            Danbury               1:14.43   2      
  8 Olivia Walters           Danbury               1:15.18   2      
  9 Eleanor Andresen       8 East Ridge            1:18.29   1      
 10 Jordan Siemonsen         New Fairfield         1:20.17   1      
 11 Sofia Mahoney            New Fairfield         1:22.32   1      
 12 Angela Carrozza          New Fairfield         1:23.38   2      
 13 Eilish Foy               New Fairfield         1:24.31   2      
 14 Emily You                Danbury               1:26.98   1      
 15 Sofia Rust               New Fairfield         1:31.11   2      
 16 Sarah Pratt            6 Scotts Ridge          1:57.95   1      

           Middle School Girls 4x100 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Danbury A                                   57.23      6
  2 East Ridge A                                58.90      4
  3 New Fairfield A                           1:01.62      2
  4 Danbury B                                 1:04.35       
  5 Scotts Ridge A                            1:06.97       
  6 Scotts Ridge B                            1:10.69       
  7 New Fairfield B                           1:12.45       

               Middle School Girls 1600 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Valerie Fox              Danbury               6:07.41      6
  2 Vivian Mendez            Danbury               6:11.11      4
  3 Jordan Siemonsen         New Fairfield         6:51.74      3
  4 Eilish Foy               New Fairfield         6:57.22      2
  5 Victoria Batista       6 Danbury               7:06.62      1
  6 Sophia Caraluzzi         New Fairfield         7:32.26       
  7 Emma Ratnavel          8 Scotts Ridge          7:43.77       
  8 Susanna Howard         7 Scotts Ridge          7:49.87       

                Middle School Girls 800 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Greta Gilbert            Danbury               2:51.27      6
  2 Valerie Fox              Danbury               2:53.50      4
  3 Olivia Walters           Danbury               3:03.49      3
  4 Emily You                Danbury               3:26.79      2

                 Middle School Girls 200 Meter Dash                 
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Emma Langis            8 East Ridge              28.94   2     6
  2 Danae Sherman            Danbury                 29.63   2     4
  3 Julia Bragg            6 Scotts Ridge            29.86   2     3
  4 Sofia Whelchel           Danbury                 29.89   1     2
  5 Kimberleigh Williams     Danbury                 30.09   3     1
  6 Briana Gilliard          Danbury                 30.33   2      
  7 Katie Langis           8 East Ridge              30.40   1      
  8 Olivia Nazworth        8 Scotts Ridge            30.47   2      
  9 Courtney DaCunha         New Fairfield           31.72   3      
 10 Zella Ertl             8 East Ridge              31.77   1      
 11 Samantha Pomeroy         New Fairfield           32.00   1      
 12 Abigail Mill             New Fairfield           32.36   4      
 13 Cara Sheafe            6 East Ridge              32.62   3      
 14 Juliette Castagna      8 Scotts Ridge            33.83   1      
 15 Allison Donnelly       8 East Ridge              33.90   3      
 16 Miranda Harmer         6 East Ridge              33.96   3      
 17 Jessica Pejril           New Fairfield           34.00   2      
 18 Avery Predham            New Fairfield           34.44   3      
 19 Cailin Goetz           6 East Ridge              34.72   2      
 20 Sophia Perry             New Fairfield           35.00   1      
 21 Victoria Batista       6 Danbury                 35.77   1      
 22 Jenna Misuraca           New Fairfield           36.23   3      
 23 Alexis Schaniel          Danbury                 36.59   3      
 24 Carolina Febbraio        New Fairfield           37.25   2      
 25 Dayle Hamed              Danbury                 38.49   4      
 26 Ella Prial             7 Scotts Ridge            39.06   1      
 27 Grace Amorando           New Fairfield           39.09   4      
 28 Rylee Grad               New Fairfield           39.79   4      
 29 Juanita Rust             New Fairfield           41.23   4      
 30 Daniella Alvarado      8 Danbury                 47.07   4      

           Middle School Girls 4x400 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Danbury A                                 4:52.71      6
  2 Danbury B                                 4:57.78       
  3 Danbury C                                 5:29.91       
  4 New Fairfield A                           5:42.92      4
  5 New Fairfield B                           6:02.05       

                  Middle School Girls High Jump                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Greta Gilbert            Danbury               4-06.00      6
  2 Zoe Bowman             6 Danbury               4-00.00      4
  3 Briana Gilliard          Danbury               4-00.00      3
  4 Sophia Perry             New Fairfield         3-06.00      2

                  Middle School Girls Shot Put                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Makena Skrobar         8 Scotts Ridge         25-06.00      6
  2 Brooke Predham           New Fairfield        25-03.00      4
  3 Kimberleigh Williams     Danbury              21-09.50      3
  4 Carolyn Daniell          New Fairfield        17-10.50      2
  5 Emmy Carr-Lonoff       8 Scotts Ridge         17-09.50      1
  6 Aaliyah Novas            Danbury              17-00.00       
  7 Gabriella Teixeira       Danbury              16-10.00       
  8 Iris DeFino            7 Scotts Ridge         15-10.00       
  9 Zoe Bowman             6 Danbury              15-08.50       
 10 Victoria Batista       6 Danbury              11-10.00       
 11 Alexis Schaniel          Danbury              10-04.50       
 12 Katie Williams           New Fairfield         9-11.50       
 13 Dayle Hamed              Danbury               9-08.50       

                  Middle School Girls Long Jump                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Greta Gilbert            Danbury              13-11.00      6
  2 Sofia Whelchel           Danbury              13-02.00      4
  3 Kendal Mountain        8 East Ridge           12-10.00      3
  4 Marianna Teixeira        Danbury              12-07.00      2
  5 Abigail Mill             New Fairfield        12-00.00      1
  6 Olivia Nazworth        8 Scotts Ridge         11-07.00       
  7 Juliette Castagna      8 Scotts Ridge         11-04.00       
  8 Emmy Carr-Lonoff       8 Scotts Ridge         11-01.00       
  9 Olivia Walters           Danbury              10-06.00       
  9 Dayle Hamed              Danbury              10-06.00       
 11 Makena Skrobar         8 Scotts Ridge         10-05.00       
 12 Reagan Bonadies        8 East Ridge           10-04.00       
 13 Heather Clark            New Fairfield        10-03.00       
 14 Sofia Mahoney            New Fairfield        10-01.00       
 14 Vivian Mendez            Danbury              10-01.00       
 16 Angela Carrozza          New Fairfield         9-06.00       
 17 Therase Kutzy            New Fairfield         9-02.00       
 18 Katie Williams           New Fairfield         9-01.00       
 19 Ella Liebel              New Fairfield         8-06.00       
 20 Caitlyn Cennamo          New Fairfield         8-05.00       
 21 Emily You                Danbury               7-04.00       
 21 Juanita Rust             New Fairfield         7-04.00       
 23 Sophia Caraluzzi         New Fairfield         6-08.00       
 24 Daniella Alvarado      8 Danbury               6-03.00       
 25 Hazel Hudson             New Fairfield         5-02.00       

                Middle School Girls Discus Throw                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Brooke Predham           New Fairfield           48-04      6
  2 Julia Kocsis           8 East Ridge              45-01      4
  3 Greta Gilbert            Danbury                 43-02      3
  4 Carolyn Daniell          New Fairfield           32-04      2
  5 Valerie Fox              Danbury                 28-03      1
  6 Sofia Rust               New Fairfield           22-06       
  7 Juanita Rust             New Fairfield           21-05       

                 Middle School Boys 55 Yard Hurdles                 
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Samuel McDonough       8 Scotts Ridge            11.04   2     6
  2 Shane Clements         8 Scotts Ridge            11.39   3     4
  3 Lukas Overlock         6 Scotts Ridge            11.52   3     3
  4 Jacob Boyar            7 East Ridge              11.59   4     2
  5 Jack Suttmeier           New Fairfield           11.60   1     1
  6 Luke Rigoglioso          New Fairfield           11.66   2      
  7 Michael Tullis         7 East Ridge              11.96   1      
  8 Tim Sganga             8 Scotts Ridge            12.59   3      
  9 Brendan DiMiceli       7 East Ridge              12.60   2      
 10 Zahir McLean-Felix       Danbury                 12.69   1      
 11 Jonathan Schoelkopf      Danbury                 14.04   2      
 12 James Riina            6 Scotts Ridge            14.69   1      

                 Middle School Boys 100 Meter Dash                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Luke Barrientos        7 Scotts Ridge            13.56   1     6
  2 John Madore            8 Scotts Ridge            13.76   1     4
  3 Eric Civitella           Danbury                 14.28   1     3
  4 Alex Kennedy             New Fairfield           14.53   2     2
  5 Jake OBrien            7 East Ridge              14.69   2     1
  6 Jesse Mboya              Danbury                 14.95   2      
  7 Justin Leonard         7 Scotts Ridge            15.02   2      
  8 Jack Suttmeier           New Fairfield           15.04   1      
  9 Dennis Dowding         8 East Ridge              15.37   2      
 10 Jeremy Patzelt           New Fairfield           15.39   1      
 10 Thomas Schoelkopf        Danbury                 15.39   2      
 12 Leif Perkins           7 Scotts Ridge            15.59   3      
 13 Kian Rajaeian          8 Scotts Ridge            15.62   3      
 14 Ryan Crist             7 Scotts Ridge            15.64   2      
 15 Matthew Gallagher      6 Scotts Ridge            15.66   4      
 16 Christopher Coelho       Danbury                 15.82   3      
 17 Zahir McLean-Felix       Danbury                 15.87   1      
 18 James Bostrup          7 Scotts Ridge            16.33   3      
 19 Oliver Llanos          6 Scotts Ridge            16.47   3      
 20 Mattherw Conway        6 Scotts Ridge            16.51   4      
 21 Brandon Xiong          6 Scotts Ridge            16.62   3      
 22 Michael Tullis         7 East Ridge              16.80   1      
 23 Reid Povinelli         6 East Ridge              16.88   1      
 24 Theo Kutzy               New Fairfield           17.31   3      
 25 Luke Siemonsen           New Fairfield           18.93   2      
 26 James Riina            6 Scotts Ridge            20.60   4      

                 Middle School Boys 400 Meter Dash                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Luke Barrientos        7 Scotts Ridge          1:04.53   3     6
  2 Colman Doucette          New Fairfield         1:06.91   1     4
  3 John Madore            8 Scotts Ridge          1:07.67   3     3
  4 Bobby Williams           New Fairfield         1:08.02   2     2
  5 Devin Krauss             New Fairfield         1:09.47   2     1
  6 Eric Civitella           Danbury               1:09.60   2      
  7 Brian Song             8 Scotts Ridge          1:10.19   2      
  8 Trevor McCormick         New Fairfield         1:11.42   1      
  9 Luke Nelson            7 East Ridge            1:13.81   3      
 10 Ethan Snyder           6 Scotts Ridge          1:14.26   1      
 11 John Cropsey           7 East Ridge            1:16.16   3      
 12 Caleb Schmidt          6 East Ridge            1:16.39   1      
 13 Luke Rigoglioso          New Fairfield         1:16.74   3      
 14 Ben Mickool            6 East Ridge            1:17.48   2      
 15 Adam Fox                 Danbury               1:18.04   1      
 16 Guhan Vel                Danbury               1:18.70   3      
 17 Christopher Coelho       Danbury               1:20.14   3      
 18 Giles Parr               New Fairfield         1:20.47   3      
 19 Mattherw Conway        6 Scotts Ridge          1:22.87   1      
 20 Reid Povinelli         6 East Ridge            1:23.74   2      
 21 Jonathan Schoelkopf      Danbury               1:25.17   1      
 22 Benjamin Ward          6 Scotts Ridge          1:25.90   2      
 23 Matthew Donovan        7 East Ridge            1:26.96   1      
 24 Ian Elkins               Danbury               1:28.10   2      

            Middle School Boys 4x100 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Danbury A                                 1:00.07      6
  2 Scotts Ridge C                            1:01.84      4
  3 New Fairfield A                           1:03.15      2
  4 Scotts Ridge A                            1:03.50       
  5 Scotts Ridge B                            1:09.51       

                Middle School Boys 1600 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Ethan McGerald         6 Scotts Ridge          5:59.83      6
  2 Lukas Overlock         6 Scotts Ridge          6:06.60      4
  3 Adam Fox                 Danbury               6:13.08      3
  4 Michael Tullis         7 East Ridge            6:28.39      2
  5 Ethan Snyder           6 Scotts Ridge          6:41.55      1
  6 Brandon Xiong          6 Scotts Ridge          6:44.82       
  7 Matthew Persampieri    7 Scotts Ridge          6:56.75       
  8 Reid Povinelli         6 East Ridge            7:05.37       
  9 Mattherw Conway        6 Scotts Ridge          7:21.83       

                Middle School Boys 800 Meter Run                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Bobby Williams           New Fairfield         2:47.47      6
  2 Colman Doucette          New Fairfield         2:48.62      4
  3 Devin Krauss             New Fairfield         2:55.50      3
  4 Eric Civitella           Danbury               2:58.21      2
  5 Jack Suttmeier           New Fairfield         2:59.55      1
  6 Christopher Coelho       Danbury               3:01.96       
  7 Caleb Schmidt          6 East Ridge            3:02.32       
  8 Ben Mickool            6 East Ridge            3:02.52       
  9 Guhan Vel                Danbury               3:05.16       
 10 Giles Parr               New Fairfield         3:09.29       
 11 Trevor McCormick         New Fairfield         3:11.54       

                 Middle School Boys 200 Meter Dash                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Luke Barrientos        7 Scotts Ridge            28.33   1     6
  2 John Madore            8 Scotts Ridge            29.44   2     4
  3 Jake OBrien            7 East Ridge              31.18   2     3
  4 Luke Nelson            7 East Ridge              31.58   1     2
  5 Jesse Mboya              Danbury                 32.18   1     1
  6 Tim Sganga             8 Scotts Ridge            32.38   2      
  7 Ryan Crist             7 Scotts Ridge            32.45   1      
  8 Shane Clements         8 Scotts Ridge            32.47   3      
  9 Jeremy Patzelt           New Fairfield           32.51   1      
  9 Kian Rajaeian          8 Scotts Ridge            32.51   2      
 11 Samuel McDonough       8 Scotts Ridge            32.55   2      
 12 Justin Leonard         7 Scotts Ridge            32.63   2      
 13 Chaz DellaCorte        7 Scotts Ridge            32.76   3      
 14 Zahir McLean-Felix       Danbury                 33.44   2      
 15 Matthew Gallagher      6 Scotts Ridge            33.91   3      
 16 Caleb Schmidt          6 East Ridge              34.47   1      
 17 Jonathan Schoelkopf      Danbury                 35.90   1      
 18 James Bostrup          7 Scotts Ridge            35.99   2      
 19 Brandon Xiong          6 Scotts Ridge            36.94   3      
 20 Matthew Persampieri    7 Scotts Ridge            37.13   3      
 21 Luke Siemonsen           New Fairfield           42.67   1      

            Middle School Boys 4x400 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 New Fairfield A                           4:50.91      6
  2 Danbury A                                 5:05.76      4
  3 Scotts Ridge A                            5:19.37      2

                  Middle School Boys High Jump                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Alex Kennedy             New Fairfield         4-02.00      6
  2 Ethan Snyder           6 Scotts Ridge          4-00.00      4
  3 Stephen Nazworth       8 Scotts Ridge          4-00.00      3
  4 Devin Krauss             New Fairfield         3-10.00      2
  5 Lukas Overlock         6 Scotts Ridge          3-10.00      1
  5 Orion Rust               New Fairfield         3-10.00       

                   Middle School Boys Shot Put                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Zahir McLean-Felix       Danbury              24-09.50      6
  2 Chaz DellaCorte        7 Scotts Ridge         24-03.00      4
  3 Thomas Schoelkopf        Danbury              24-00.00      3
  4 Oliver Llanos          6 Scotts Ridge         23-09.00      2
  5 Orion Rust               New Fairfield        22-06.00      1
  6 Raymond Consiglio        New Fairfield        21-10.50       
  7 Matthew Long           6 Scotts Ridge         19-09.50       
  8 Theo Kutzy               New Fairfield        18-06.50       
  9 Benjamin Ward          6 Scotts Ridge         17-10.00       
 10 Carter Deane           6 Scotts Ridge         17-01.00       
 11 Griffin Blood          6 Scotts Ridge         16-10.00       
 12 Ajay Natarajan         8 Scotts Ridge         14-04.50       
 13 Jonathan Schoelkopf      Danbury              13-00.00       
 14 Luke Siemonsen           New Fairfield        12-02.00       

                  Middle School Boys Long Jump                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Spencer Carlson        7 East Ridge           12-02.00      6
  2 Bobby Williams           New Fairfield        12-00.00      4
  3 Brendan DiMiceli       7 East Ridge           11-09.00      3
  4 Samuel McDonough       8 Scotts Ridge         11-05.00      2
  5 Stephen Nazworth       8 Scotts Ridge         11-04.00      1
  6 Luke Rigoglioso          New Fairfield        11-02.00       
  6 Jake Amara             7 Scotts Ridge         11-02.00       
  8 Leif Perkins           7 Scotts Ridge         10-11.00       
  9 Jeremy Patzelt           New Fairfield        10-06.00       
 10 Carter Deane           6 Scotts Ridge         10-02.00       
 10 Griffin Blood          6 Scotts Ridge         10-02.00       
 12 Ajay Natarajan         8 Scotts Ridge         10-00.00       
 12 Christian Perkins      7 Scotts Ridge         10-00.00       
 14 Matthew Persampieri    7 Scotts Ridge          9-09.00       
 15 Kyle Rwabukamba          Danbury               9-08.00       
 16 Christopher Coelho       Danbury               9-04.00       
 17 Guhan Vel                Danbury               8-09.00       
 18 Theo Kutzy               New Fairfield         8-06.00       
 19 Ian Elkins               Danbury               7-10.00       

                 Middle School Boys Discus Throw                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Raymond Consiglio        New Fairfield           50-05      6
  2 Chaz DellaCorte        7 Scotts Ridge            49-01      4
  3 Orion Rust               New Fairfield           44-09      3
  4 Griffin Blood          6 Scotts Ridge            42-10      2
  5 Ryan Barrett           7 Scotts Ridge            42-00      1
  6 Theo Kutzy               New Fairfield           40-01       
  7 Matthew Long           6 Scotts Ridge            33-08       
  8 Luke Siemonsen           New Fairfield           31-06       



       Middle School Girls Team Scores (12 Events Scored)        
==========================================================================
    Team                        Pts   
--------------------------------------------------------------------------
  1 Danbury                     97    
  2 New Fairfield               37    
  3 Scotts Ridge                23    
  3 East Ridge                  23    


        Middle School Boys Team Scores (12 Events Scored)        
==========================================================================
    Team                        Pts   
--------------------------------------------------------------------------
  1 Scotts Ridge                83    
  2 New Fairfield               54    
  3 Danbury                     28    
  4 East Ridge                  19